Stadsklooster
Ruimte voor verwondering en inspiratie
Kom jij ons team versterken?

Een (extra) schrijver voor ons Fondsenteam

Stap voor stap bouwen we verder aan het Stadsklooster. Aan de programmering en aan het gebouw zelf. We hebben nog wensen! Verduurzaming van het gebouw, een vaste lichtinstallatie voor het podium, de bouw van een bar, uitbouw van onze programmering...

Daarvoor is geld nodig. Ons Fondsenteam schrijft gericht fondsen en subsidiegevers aan om dit alles mogelijk te maken. Het team bestaat nu uit 3 leden, maar gezien onze ambities is behoefte aan een extra pen.

Wat ga je doen als lid van het Fondsenteam? Het team kiest uit welke fondsen worden aangeschreven. De aanvragen worden verdeeld over de leden of er wordt samen aan een aanvraag  geschreven. Na het indienen van een aanvraag begint het spannende wachten. Als een fonds een bedrag heeft toegekend, dan zorgt het Fondsenteam ook voor de verantwoording achteraf.

Wat moet je kunnen? Schrijfvaardigheid is handig. Verder moet je het vooral leuk vinden om geld binnen te hengelen en te zien dat het Stadsklooster daardoor een steeds mooiere plek wordt.

Tijdsbesteding: 8-10 uur per maand

Meer weten of reageren? Mail naar Luke Disney, luke@stadskloosterutrecht.nl

Coördinator en leden voor Groengroep

Stadsklooster Utrecht is per direct op zoek naar een coördinator en leden ter aanvulling van onze Groengroep.

Het Stadsklooster is gevestigd in een rijksmonument, de voormalige St. Antoniuskerk. Het Stadsklooster heeft een binnentuin en ook het plein voor het Stadsklooster heeft groen dat bijgehouden moet worden.

Het plein krijgt in 2022 een andere look: het wordt meegenomen in de plannen van de gemeente Utrecht voor herinrichting van de Kanaalstraat. Het kerkplein dat nu een verrommelde indruk maakt wordt vergroend. Het zal een meerwaarde krijgen voor het hart van de wijk Lombok.

De Groengroep zorgt ervoor dat kloostertuin en plein er mooi bijliggen.

De groengroep is een gezellige club vrijwilligers. Je hoeft geen ervaring te hebben met groenonderhoud om mee te kunnen doen.

Tijdsbesteding: ongeveer 1-4 uur per maand.

Meer weten of reageren? Mail naar Anneke Eijpe, anneke@stadskloosterutrecht.nl

(Online) marketeer

Stadsklooster Utrecht is per direct op zoek naar een vrijwilliger voor het marketingteam.

Als vrijwilliger marketing draag je bij aan de promotie op social media, houd je de programmering en het nieuws op de website bij en werk je met Stager en mailchimp.

Het marketing team bestaat uit totaal 3 vrijwilligers. 

Je hebt contact met de artiesten die geprogrammeerd zijn in het Stadsklooster om de promotie samen kort te sluiten en te realiseren. 

De vrijwilliger marketing is een onbezoldigde functie.

Tijdsbesteding: ongeveer 2 uur per week.

Meer weten of reageren? Mail naar Ingrid Klinkert, ingrid@stadskloosterutrecht.nl

Handige klusser voor ons onderhoudsteam

Stadsklooster Utrecht is per 1/8/21 op zoek naar een klusser voor ons Domein Onderhoud.

Het Stadsklooster is gevestigd in een rijksmonument, de voormalige St. Antoniuskerk. Ons onderhoudsteam bestaat uit enkele klussers die samen zorgen voor het dagelijkse onderhoud van het gebouw. Kleine onderhoudsklussen voeren ze zelf uit. Grotere klussen en onderhoud van installaties worden uitbesteed.

Het gaat om een onbezoldigde vrijwilligerstaak.

Tijdsbesteding: ongeveer 5-10 uur per maand.

Meer weten of reageren? Mail naar de voorzitter, Jeroen Kwaaitaal, jeroen@stadskloosterutrecht.nl


Technicus beeld & geluid

Stadsklooster Utrecht is per 1/8/2021 op zoek naar een technicus Beeld & Geluid.

Het Stadsklooster is voorzien van een hoogwaardige geluids- en beeld installatie. Ook kunnen we evenementen online streamen. We zetten dat in bij onze programmering.

Voorkeur heeft het als je al enige ervaring hebt. Zo niet, geen probleem, dan leiden we je daarin op.

Bij het Stadsklooster maak je onderdeel uit van een team en samen verdeel je het werk.

Het gaat om een onbezoldigde vrijwilligerstaak.

Tijdsbesteding: ongeveer 4 uur per week.


Meer weten of reageren? Mail naar de voorzitter, Jeroen Kwaaitaal, jeroen@stadskloosterutrecht.nl


Meer nieuws
Wat neemt u mee naar de voorstelling: U neemt uw coronatoegangsbewijs via de CoronaCheck-app of geprint op papier mee.* Wij scannen bij de ingang de QR-code. Neem ook uw legitimatiebewijs mee. Uw gegevens worden vergeleken met de gegevens in het coronatoegangsbewijs. En natuurlijk neemt u ook uw ticket/toegangskaart tot de voorstelling mee.
Meer info
Om onze plannen te realiseren, willen we ons team gaan uitbreiden. Ben jij ook gastvrij, verbindend, respectvol vrijgevig en oplossingsgericht? Dan zijn we op zoek naar jou! Voor een vrijwillige bestuursfunctie tot een technische rol. Kijk hieronder voor de verschillende vacatures.
Meer info
Online meeting combineren met een live evenement? Dat kan bij ons. We hebben net nieuwe streaming faciliteiten aangelegd.
Meer info
Contact
De juiste informatie toch niet kunnen vinden? Stuur een mail en we helpen je graag verder: info@stadskloosterutrecht.nl

Kanaalstraat 198
3531 CR Utrecht
Nederland

RSIN: 858108835
KvK nummer: 70025428

Het Stadsklooster ontvangt een financiële bijdrage van Initiatievenfonds Utrecht.